Kdo jsme

doplnit krátký text o průvodcích - např. chceme předat dětem lásku k přírodě atd..


Beata

koordinátorka klubu a průvodkyně

Beatka přináší do Prokopáčku zázemí, pevnost a bezpečné prostředí, jak pro děti, tak pro průvodce a zákonné zástupce. Je praktická, vidí souvislosti. Staví na hodnotách, že všichni jsou si rovni. Je velkou podporou. Je to základní kámen Klubu.

Štěpánka

zástupce koordinátorky klubu a průvodkyně

Štěpánka umí děti podpořit a poskytnout jim bezpečí otevřené náruče. Ráda s dětmi podniká dobrodružné výpravy a nebojí se pustit do velkých tvořivých projektů.

Míša

hlavní pedagožka, průvodkyně

Míša má dlouholeté zkušenosti v lesní školce, vystudovanou pedagogiku pro MŠ a její práce je na profesionální úrovni. Zároveň je láskyplná, plná respektu a hravosti. Její práce je plná inovativních nápadů. Má schopnost nahlédnout do duše dítěte. Nabízí laskavost, podporu a to vše hravou formou. Jsou jí blízká herecká, dramatická ztvárnění, ať už předávání dovedností, vědomostí formou umělecké hry či zdramatizování jednotlivých situací. Má pozorovací schopnosti a dokáže na děti reagovat v rámci jejich potřeb.

 


Barča

průvodkyně

Barča je radostná, hravá a skotačivá bytost. Krásně hraje na kytaru a housle a vnáší tak do klubu krásné melodie a veselé písničky. Umí nápaditě zaujmout pozornost dětí, díky své přirozené bezprostřednosti a nápaditosti.


Andrejka

průvodkyně

Andrejka do Prokopáčku přináší lehkost a tvořivost. Na první dojem působí sice jemně a křehce, ale nese v sobě hodně vnitřní síly a moudrosti, kterou využívá při své práci s dětmi. Je výborná pozorovatelka a dokáže proniknout do jádra různých situací a osobností. 

Gabča

průvodkyně

Gabča je nositelkou moudrosti, zodpovědnosti, ženské síly a vyrovnanosti, což se hodně projevuje v jejím respektujícím a klidném přístupu k dětem. Dny s ní jsou plné pohody a zároveň obohacení, protože vždy přináší nějakou zajímavou činnost nebo vědomost, kterou dětem umí hezky odevzdat.